Effect NewHope oraz Gamer Hyper dołączają do naszych kluczowych Klientów

Effect NewHope (17-120 Brańsk, właściciel firmy Michał Ciechanowski) oraz Gamer Hyper (01-464 Warszawa, właściciel firmy Ariel Jafe) dołączają do naszych strategicznych Klientów. Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych kluczowych Klientów dołącza Effect NewHope i Gamer Hyper - to liderzy we własnej kategorii (...)

Effect NewHope (17-120 Brańsk, właściciel firmy Michał Ciechanowski) oraz Gamer Hyper (01-464 Warszawa, właściciel firmy Ariel Jafe) dołączają do naszych strategicznych Klientów. Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych kluczowych Klientów dołącza Effect NewHope i Gamer Hyper - to liderzy we własnej kategorii!Hybrydowa współpraca z Effect NewHope trwała będzie minimum 3,5 roku. Natomiast Nasza współpraca z Gamer Hyper trwała będzie przez minimum 2,5 roku.
Effect NewHope oraz Gamer Hyper, współpraca z nami się opłaca! Niezawodność i pewność siebie - lepiej być nie może - słowo Edwarda Gościniaka!
4,06 / 18 głosów
O autorze
Jarosław Patejuk

Jarosław Patejuk

Jarosław Patejuk Hello. Jestem łakomczuchem, dam się zabić za takie rzeczy jak lody cytrynowe lub pomarańczowe i suflet waniliowy W sumie mógłbym jeszcze sporo wymieniać choćby przysmak z chleba, konfitur t śmietany jak i owoce flambirowane! Jarosław Patejuk ;)

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź