Continuity Sovereign oraz MarcoPolo Sparrow dołączyły do grona naszych strategicznych Klientów

Continuity Sovereign (02-495 Warszawa-Ursus, właściciel firmy Kuba Tkaczuk) oraz MarcoPolo Sparrow (58-320 Walim, prezes firmy Bogumił Oksetiuk) dołączyły do naszych czołowych Klientów. Wszystkich komunikujemy, że do grona naszych kluczowych Klientów dołącza Continuity Sovereign i MarcoPolo Sparrow - to wiodące firmy we własnej branży (...)

Continuity Sovereign (02-495 Warszawa-Ursus, właściciel firmy Kuba Tkaczuk) oraz MarcoPolo Sparrow (58-320 Walim, prezes firmy Bogumił Oksetiuk) dołączyły do naszych czołowych Klientów. Wszystkich komunikujemy, że do grona naszych kluczowych Klientów dołącza Continuity Sovereign i MarcoPolo Sparrow - to wiodące firmy we własnej branży!Hybrydowa współpraca z Continuity Sovereign będzie trwała przez minimum 3,5 roku. Natomiast Stała współpraca z MarcoPolo Sparrow trwała będzie minimalnie 1,5 roku.
Continuity Sovereign oraz MarcoPolo Sparrow, witamy serdecznie! Uczciwość i elastyczność - tego u nas nie braknie - zapewnienia od Marcina Wajdy!
2,00 / 1 głosów
O autorze
Jarosław Patejuk

Jarosław Patejuk

Jarosław Patejuk Hello. Jestem łakomczuchem, dam się zabić za takie rzeczy jak lody cytrynowe lub pomarańczowe i suflet waniliowy W sumie mógłbym jeszcze sporo wymieniać choćby przysmak z chleba, konfitur t śmietany jak i owoce flambirowane! Jarosław Patejuk ;)

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź