Chase TopLine oraz Logic Trend dołączą do grona naszych czołowych Klientów

Chase TopLine (Wielichowo, prezes firmy Feliks Kaczorowska) oraz Logic Trend (67-221 Białołęka, właściciel firmy Brian Klejna) dołączyły do grona naszych stałych Klientów. Uroczyście informujemy, że do grona naszych stałych Klientów dołączył Chase TopLine i Logic Trend - to liderzy we własnej kategorii (...)

Chase TopLine (Wielichowo, prezes firmy Feliks Kaczorowska) oraz Logic Trend (67-221 Białołęka, właściciel firmy Brian Klejna) dołączyły do grona naszych stałych Klientów. Uroczyście informujemy, że do grona naszych stałych Klientów dołączył Chase TopLine i Logic Trend - to liderzy we własnej kategorii!Hybrydowa współpraca z Chase TopLine trwała będzie minimum 2,5 roku. Natomiast Stała współpraca z Logic Trend będzie trwała przez minimum 3,5 roku.
Chase TopLine oraz Logic Trend, witamy serdecznie! Bezproblemowość i lojalność - na to możecie liczyć - słowo Gracjana Bagińskiego!
3,64 / 14 głosów
O autorze
Jarosław Patejuk

Jarosław Patejuk

Jarosław Patejuk Hello. Jestem łakomczuchem, dam się zabić za takie rzeczy jak lody cytrynowe lub pomarańczowe i suflet waniliowy W sumie mógłbym jeszcze sporo wymieniać choćby przysmak z chleba, konfitur t śmietany jak i owoce flambirowane! Jarosław Patejuk ;)

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź